1500×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel mb
€190,00 Excl. BTW €229,90 Incl. BTW
1200×800×48 1st fietsaanleunbeugel Utrecht
€171,00 Excl. BTW €206,91 Incl. BTW
2000×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel mb
€200,00 Excl. BTW €242,00 Incl. BTW
Nietje model Utrecht incl. middenbuis, geleverd per stuk in verzinkt staal.
De poten zijn verlengt tbv instorten op locatie. Afmetingen 2000×1150×48mm. Hoogte boven maaiveld 800mm.
Gratis verzending
Eenvoudig zelf installeren
Extra informatie
| Gewicht | 15 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 200 × 48 × 115 cm |
| Afwerking | Staal gegalvaniseerd |
| Montage | Instort voet |
| Buis/koker diameter | 48,3 mm |
| Slotoog | Nee |
| Parkeer zijdes | Beide |
| Middenbuis | ja |
Artikelnummer:
1059000279240
Categorie: Aanleunbeugel Nietjes
Gerelateerde producten
1st fietsaanleunbeugel middenbuis 1200×800×48
€185,00 Excl. BTW €223,85 Incl. BTW
2000×800×48 1st fietsaanleunbeugel Utrecht
€196,00 Excl. BTW €237,16 Incl. BTW
1000×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel
€141,00 Excl. BTW €170,61 Incl. BTW
1000×800×48 3st stuks fietsaanleunbeugel Utrecht
€338,00 Excl. BTW €408,98 Incl. BTW
1 stuks fietsaanleunbeugel Utrecht 750×800×48
€103,00 Excl. BTW €124,63 Incl. BTW
1 stuk fietsaanleunbeugel Utrecht 1000×800×48
€127,00 Excl. BTW €153,67 Incl. BTW
Fietsbeugel Zwolle 2 plekken xbf0502
€159,00 Excl. BTW €192,39 Incl. BTW
Fietsbeugel Zwolle 4 plekken XBF0504
€296,00 Excl. BTW €358,16 Incl. BTW

