1000×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel mb
€160,00 Excl. BTW €193,60 Incl. BTW
1500×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel mb
€190,00 Excl. BTW €229,90 Incl. BTW
1200×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel mb
€167,00 Excl. BTW €202,07 Incl. BTW
Nietje model Utrecht incl. middenbuis, geleverd per stuk in verzinkt staal.
De poten zijn verlengt tbv instorten op locatie. Afmetingen 1200×1150×48mm. Hoogte boven maaiveld 800mm.
Gratis verzending
Eenvoudig zelf installeren
Extra informatie
| Gewicht | 11 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 120 × 48 × 115 cm |
| Afwerking | Staal gegalvaniseerd |
| Montage | Instort voet |
| Buis/koker diameter | 48,3 mm |
| Slotoog | Nee |
| Parkeer zijdes | Beide |
| Middenbuis | ja |
Artikelnummer:
1059000269220
Categorie: Aanleunbeugel Nietjes
Gerelateerde producten
1500×800×48 1st fietsaanleunbeugel Utrecht
€190,00 Excl. BTW €229,90 Incl. BTW
2000×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel
€156,00 Excl. BTW €188,76 Incl. BTW
1000×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel
€141,00 Excl. BTW €170,61 Incl. BTW
3 stuks fietsaanleunbeugel Utrecht 1000×1150/800×48
€251,00 Excl. BTW €303,71 Incl. BTW
1 stuks fietsaanleunbeugel Utrecht 750×800×48
€103,00 Excl. BTW €124,63 Incl. BTW
3st fietsaanleunbeugel Utrecht 1250×800×48
€348,00 Excl. BTW €421,08 Incl. BTW
1st fietsaanleunbeugel utrecht 1000×1150/800×48
€97,00 Excl. BTW €117,37 Incl. BTW
Fietsbeugel Zwolle 4 plekken XBF0504
€296,00 Excl. BTW €358,16 Incl. BTW
