2000×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel
€156,00 Excl. BTW €188,76 Incl. BTW
1200×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel mb
€167,00 Excl. BTW €202,07 Incl. BTW
1000×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel mb
€160,00 Excl. BTW €193,60 Incl. BTW
Nietje model Utrecht incl. middenbuis, geleverd per stuk in verzinkt staal.
De poten zijn verlengt tbv instorten op locatie. Afmetingen 1000×1150×48mm. Hoogte boven maaiveld 800mm.
Gratis verzending
Eenvoudig zelf installeren
Extra informatie
| Gewicht | 10 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 100 × 48 × 115 cm |
| Afwerking | Staal gegalvaniseerd |
| Montage | Instort voet |
| Buis/koker diameter | 48,3 mm |
| Slotoog | Nee |
| Parkeer zijdes | Beide |
| Middenbuis | ja |
Artikelnummer:
1059000259210
Categorie: Aanleunbeugel Nietjes
Gerelateerde producten
1500×800×48 1st fietsaanleunbeugel middenbuis
€214,00 Excl. BTW €258,94 Incl. BTW
2000×800×48 1st fietsaanleunbeugel Utrecht
€196,00 Excl. BTW €237,16 Incl. BTW
2000×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel
€156,00 Excl. BTW €188,76 Incl. BTW
1500×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel NV9130
€152,00 Excl. BTW €183,92 Incl. BTW
3st fietsaanleunbeugel Utrecht 1250×800×48
€348,00 Excl. BTW €421,08 Incl. BTW
1st fietsaanleunbeugel Utrecht 1250×1150/800×48
€98,00 Excl. BTW €118,58 Incl. BTW
1st fietsaanleunbeugel utrecht 1000×1150/800×48
€97,00 Excl. BTW €117,37 Incl. BTW
Fietsbeugel Zwolle 6 plekken XBF0506
€449,00 Excl. BTW €543,29 Incl. BTW
