1st fietsaanleunbeugel middenbuis 1200×800×48
€185,00 Excl. BTW €223,85 Incl. BTW
1500×800×48 1st fietsaanleunbeugel middenbuis
€214,00 Excl. BTW €258,94 Incl. BTW
1000×800×48 1st fietsaanleunbeugel middenbuis
€183,00 Excl. BTW €221,43 Incl. BTW
Nietje model Utrecht incl. middenbuis, geleverd per stuk in verzinkt staal.
De poten zijn verlengt tbv instorten op locatie. Afmetingen 1000×800×48mm. Hoogte boven maaiveld 800mm.
Gratis verzending
Eenvoudig zelf installeren
Extra informatie
| Gewicht | 13 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 100 × 48 × 80 cm |
| Afwerking | Staal gegalvaniseerd |
| Montage | Voetplaat |
| Buis/koker diameter | 48,3 mm |
| Slotoog | Nee |
| Parkeer zijdes | Beide |
| Middenbuis | ja |
Artikelnummer:
1059000389211
Categorie: Aanleunbeugel Nietjes
Gerelateerde producten
2000×800×48 1st fietsaanleunbeugel Utrecht
€196,00 Excl. BTW €237,16 Incl. BTW
1500×800×48 1st fietsaanleunbeugel Utrecht
€190,00 Excl. BTW €229,90 Incl. BTW
1200×800×48 1st fietsaanleunbeugel Utrecht
€171,00 Excl. BTW €206,91 Incl. BTW
2000×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel mb
€200,00 Excl. BTW €242,00 Incl. BTW
1500×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel mb
€190,00 Excl. BTW €229,90 Incl. BTW
1000×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel
€141,00 Excl. BTW €170,61 Incl. BTW
1 stuk fietsaanleunbeugel Utrecht 1000×800×48
€127,00 Excl. BTW €153,67 Incl. BTW
Fietsbeugel Zwolle 2 plekken xbf0502
€159,00 Excl. BTW €192,39 Incl. BTW
