120x60 cm 1st fietsaanleunbeugel betonvoet
€208,00 Excl. BTW €251,68 Incl. BTW
350 × 800 × 48 1st fietsaanleunbeugel middenbuis voetplaat
€115,00 Excl. BTW €139,15 Incl. BTW
270 × 800 × 48 1st fietsaanleunbeugel Wenen middenbuis
€114,00 Excl. BTW €137,94 Incl. BTW
Nietje model Wenen geleverd per stuk in verzinkt staal met middenbuis en voetplaat.
Afmetingen 270 × 800 × 48 hoogte boven de grond 800mm.
Gratis verzending
Eenvoudig zelf installeren
Extra informatie
| Gewicht | 8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 27 × 48 × 80 cm |
| Afwerking | Staal gegalvaniseerd |
| Montage | Voetplaat |
| Buis/koker diameter | 48,3 mm |
| Slotoog | Nee |
| Parkeer zijdes | Beide |
| Middenbuis | ja |
Artikelnummer:
1059000789511
Categorie: Aanleunbeugel Nietjes
Gerelateerde producten
1st fietsaanleunbeugel middenbuis 1200×800×48
€185,00 Excl. BTW €223,85 Incl. BTW
1500×800×48 1st fietsaanleunbeugel Utrecht
€190,00 Excl. BTW €229,90 Incl. BTW
1500×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel mb
€190,00 Excl. BTW €229,90 Incl. BTW
1000×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel mb
€160,00 Excl. BTW €193,60 Incl. BTW
1500×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel NV9130
€152,00 Excl. BTW €183,92 Incl. BTW
1250×1150/800×48 3 stuks fietsaanleunbeugel Utrecht
€256,00 Excl. BTW €309,76 Incl. BTW
1 stuk fietsaanleunbeugel Utrecht 1250×800×48
€133,00 Excl. BTW €160,93 Incl. BTW
1 stuk fietsaanleunbeugel Utrecht 1000×800×48
€127,00 Excl. BTW €153,67 Incl. BTW

