4250 x 850 x 350 1st fietsaanleunbeugel Wenen
€611,00 Excl. BTW €739,31 Incl. BTW
Grond anker bevestiging fietsenrek Amsterdam (EZ) modulair
€44,00 Excl. BTW €53,24 Incl. BTW
3400x850x350 1st fietsaanleunbeugel Wenen
€494,00 Excl. BTW €597,74 Incl. BTW
Nietje model Wenen geleverd op frame in verzinkt staal 4 plekken.
Afmetingen 3400 × 850 × 350 op frame.
Gratis verzending
Eenvoudig zelf installeren
Beschrijving
Nietje model Wenen geleverd op frame in verzinkt staal 4 plekken.
Afmetingen 3400 × 850 × 350 op frame.
Extra informatie
| Gewicht | 63 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 35 × 340 × 85 cm |
| Afwerking | Staal gegalvaniseerd |
| Montage | Frame |
| Buis/koker diameter | 48,3 mm |
| Slotoog | Ja |
| Parkeer zijdes | Beide |
| Middenbuis | nee |
| Plekken | 4 |
| Merk | Fietsenstalling.nl |
Artikelnummer:
10550002234
Categorie: Aanleunbeugel Nietjes
Gerelateerde producten
1000×800×48 1st fietsaanleunbeugel middenbuis
€183,00 Excl. BTW €221,43 Incl. BTW
2000×800×48 1st fietsaanleunbeugel Utrecht
€196,00 Excl. BTW €237,16 Incl. BTW
1200×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel mb
€167,00 Excl. BTW €202,07 Incl. BTW
1200×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel NV9120
€146,00 Excl. BTW €176,66 Incl. BTW
1 stuk fietsaanleunbeugel Utrecht 1250×800×48
€133,00 Excl. BTW €160,93 Incl. BTW
3st fietsaanleunbeugel Utrecht 1250×800×48
€348,00 Excl. BTW €421,08 Incl. BTW
1st fietsaanleunbeugel utrecht 1000×1150/800×48
€97,00 Excl. BTW €117,37 Incl. BTW
Fietsbeugel Zwolle 2 plekken xbf0502
€159,00 Excl. BTW €192,39 Incl. BTW

