650 × 1150 × 48 1st fietsaanleunbeugel Wenen
€187,00 Excl. BTW €226,27 Incl. BTW
1700 x 850 x 350 1st fietsaanleunbeugel Wenen
€265,00 Excl. BTW €320,65 Incl. BTW
850 x 850 x 350 1st fietsaanleunbeugel Wenen
€136,00 Excl. BTW €164,56 Incl. BTW
Nietje model Wenen geleverd op frame in verzinkt staal.
Afmetingen 850x850x350 op frame.
Gratis verzending
Eenvoudig zelf installeren
Extra informatie
| Gewicht | 17 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 35 × 85 × 85 cm |
| Afwerking | Staal gegalvaniseerd |
| Montage | Frame |
| Buis/koker diameter | 48,3 mm |
| Slotoog | Ja |
| Parkeer zijdes | Beide |
| Middenbuis | nee |
| Plekken | 1 |
Artikelnummer:
10550001931
Categorie: Aanleunbeugel Nietjes
Gerelateerde producten
2000×800×48 1st fietsaanleunbeugel Utrecht
€196,00 Excl. BTW €237,16 Incl. BTW
1500×800×48 1st fietsaanleunbeugel Utrecht
€190,00 Excl. BTW €229,90 Incl. BTW
1200×800×48 1st fietsaanleunbeugel Utrecht
€171,00 Excl. BTW €206,91 Incl. BTW
2000×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel mb
€200,00 Excl. BTW €242,00 Incl. BTW
1200×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel mb
€167,00 Excl. BTW €202,07 Incl. BTW
1000×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel mb
€160,00 Excl. BTW €193,60 Incl. BTW
3 stuks fietsaanleunbeugel Utrecht 1000×1150/800×48
€251,00 Excl. BTW €303,71 Incl. BTW
Fietsbeugel Zwolle 2 plekken xbf0502
€159,00 Excl. BTW €192,39 Incl. BTW

