1700 x 850 x 350 1st fietsaanleunbeugel Wenen
€265,00 Excl. BTW €320,65 Incl. BTW
5100 x 850 x 350 1st fietsaanleunbeugel Wenen
€712,00 Excl. BTW €861,52 Incl. BTW
2550 x 850 x 350 1st fietsaanleunbeugel Wenen
€363,00 Excl. BTW €439,23 Incl. BTW
Nietje model Wenen geleverd op frame in verzinkt staal.
Afmetingen 2550 × 850 × 350 op frame.
Gratis verzending
Eenvoudig zelf installeren
Extra informatie
| Gewicht | 48 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 35 × 255 × 85 cm |
| Afwerking | Staal gegalvaniseerd |
| Montage | Frame |
| Buis/koker diameter | 48,3 mm |
| Slotoog | Ja |
| Parkeer zijdes | Beide |
| Middenbuis | nee |
| Plekken | 3 |
Artikelnummer:
10550002133
Categorie: Aanleunbeugel Nietjes
Gerelateerde producten
1st fietsaanleunbeugel middenbuis 1200×800×48
€185,00 Excl. BTW €223,85 Incl. BTW
1500×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel NV9130
€152,00 Excl. BTW €183,92 Incl. BTW
1200×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel NV9120
€146,00 Excl. BTW €176,66 Incl. BTW
1000×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel
€141,00 Excl. BTW €170,61 Incl. BTW
1000×800×48 3st stuks fietsaanleunbeugel Utrecht
€338,00 Excl. BTW €408,98 Incl. BTW
3st fietsaanleunbeugel Utrecht 750×1150/800×48
€208,00 Excl. BTW €251,68 Incl. BTW
3st fietsaanleunbeugel Utrecht 1250×800×48
€348,00 Excl. BTW €421,08 Incl. BTW
3st fietsaanleunbeugel Utrecht 750×800×48
€262,00 Excl. BTW €317,02 Incl. BTW

