2550 x 850 x 350 1st fietsaanleunbeugel Wenen
€363,00 Excl. BTW €439,23 Incl. BTW
4250 x 850 x 350 1st fietsaanleunbeugel Wenen
€611,00 Excl. BTW €739,31 Incl. BTW
5100 x 850 x 350 1st fietsaanleunbeugel Wenen
€712,00 Excl. BTW €861,52 Incl. BTW
Nietje model Wenen geleverd op frame in verzinkt staal.
Afmetingen 5100 × 850 × 350 op frame.
Gratis verzending
Eenvoudig zelf installeren
Extra informatie
| Gewicht | 95 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 35 × 510 × 85 cm |
| Afwerking | Staal gegalvaniseerd |
| Montage | Frame |
| Buis/koker diameter | 48,3 mm |
| Slotoog | Ja |
| Parkeer zijdes | Beide |
| Middenbuis | nee |
| Plekken | 6 |
Artikelnummer:
10550002436
Categorie: Aanleunbeugel Nietjes
Gerelateerde producten
1000×800×48 1st fietsaanleunbeugel middenbuis
€183,00 Excl. BTW €221,43 Incl. BTW
1500×800×48 1st fietsaanleunbeugel Utrecht
€190,00 Excl. BTW €229,90 Incl. BTW
1500×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel mb
€190,00 Excl. BTW €229,90 Incl. BTW
1200×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel mb
€167,00 Excl. BTW €202,07 Incl. BTW
1250×1150/800×48 3 stuks fietsaanleunbeugel Utrecht
€256,00 Excl. BTW €309,76 Incl. BTW
3st fietsaanleunbeugel Utrecht 750×800×48
€262,00 Excl. BTW €317,02 Incl. BTW
1st fietsaanleunbeugel utrecht 1000×1150/800×48
€97,00 Excl. BTW €117,37 Incl. BTW
1st fietsaanleunbeugel utrecht 750×1150/800×48
€88,00 Excl. BTW €106,48 Incl. BTW

