5100 x 850 x 350 1st fietsaanleunbeugel Wenen
€712,00 Excl. BTW €861,52 Incl. BTW
3400x850x350 1st fietsaanleunbeugel Wenen
€494,00 Excl. BTW €597,74 Incl. BTW
4250 x 850 x 350 1st fietsaanleunbeugel Wenen
€611,00 Excl. BTW €739,31 Incl. BTW
Nietje model Wenen geleverd op frame in verzinkt staal.
Afmetingen 4250 × 850 × 350 op frame.
Gratis verzending
Eenvoudig zelf installeren
Extra informatie
| Gewicht | 80 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 35 × 425 × 85 cm |
| Afwerking | Staal gegalvaniseerd |
| Montage | Frame |
| Buis/koker diameter | 48,3 mm |
| Slotoog | Ja |
| Parkeer zijdes | Beide |
| Middenbuis | nee |
| Plekken | 5 |
Artikelnummer:
10550002335
Categorie: Aanleunbeugel Nietjes
Gerelateerde producten
1500×800×48 1st fietsaanleunbeugel Utrecht
€190,00 Excl. BTW €229,90 Incl. BTW
2000×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel
€156,00 Excl. BTW €188,76 Incl. BTW
1200×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel NV9120
€146,00 Excl. BTW €176,66 Incl. BTW
1 stuk fietsaanleunbeugel Utrecht 1250×800×48
€133,00 Excl. BTW €160,93 Incl. BTW
3st fietsaanleunbeugel Utrecht 750×1150/800×48
€208,00 Excl. BTW €251,68 Incl. BTW
1st fietsaanleunbeugel Utrecht 1250×1150/800×48
€98,00 Excl. BTW €118,58 Incl. BTW
Fietsbeugel Zwolle 2 plekken xbf0502
€159,00 Excl. BTW €192,39 Incl. BTW
Fietsbeugel Zwolle 4 plekken XBF0504
€296,00 Excl. BTW €358,16 Incl. BTW

