Laadpaal Fietsen Universeel
€625,00 Excl. BTW €756,25 Incl. BTW
Reclame fietsenrek WE basis 5010
€436,00 Excl. BTW €527,56 Incl. BTW
1000×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel RVS
€360,00 Excl. BTW €435,60 Incl. BTW
Nietje model Utrecht incl. middenbuis, geleverd per stuk in verzinkt staal.
De poten zijn verlengt tbv instorten op locatie. Afmetingen 1000×1150×48mm. Hoogte boven maaiveld 800mm.
Gratis verzending
Eenvoudig zelf installeren
Extra informatie
| Gewicht | 10 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 100 × 4,8 × 115 cm |
| Afwerking | Staal gegalvaniseerd |
| Montage | Instort voet |
| Buis/koker diameter | 48,3 mm |
| Slotoog | Nee |
| Parkeer zijdes | Beide |
| Middenbuis | ja |
Artikelnummer:
1059000259210E
Categorie: Aanleunbeugel Nietjes
Gerelateerde producten
1000×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel mb
€160,00 Excl. BTW €193,60 Incl. BTW
1000×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel
€141,00 Excl. BTW €170,61 Incl. BTW
3st fietsaanleunbeugel Utrecht 1250×800×48
€348,00 Excl. BTW €421,08 Incl. BTW
3st fietsaanleunbeugel Utrecht 750×800×48
€262,00 Excl. BTW €317,02 Incl. BTW
1st fietsaanleunbeugel Utrecht 1250×1150/800×48
€98,00 Excl. BTW €118,58 Incl. BTW
1st fietsaanleunbeugel utrecht 1000×1150/800×48
€97,00 Excl. BTW €117,37 Incl. BTW
1st fietsaanleunbeugel utrecht 750×1150/800×48
€88,00 Excl. BTW €106,48 Incl. BTW
Fietsbeugel Zwolle 6 plekken XBF0506
€449,00 Excl. BTW €543,29 Incl. BTW

