270 × 1150 × 48 1st fietsaanleunbeugel middenbuis instort
€94,00 Excl. BTW €113,74 Incl. BTW
350 × 800 × 48 1st protect fietsaanleunbeugel middenbuis voetplaat
€275,00 Excl. BTW €332,75 Incl. BTW
350 × 1150 × 48 1st fietsaanleunbeugel middenbuis Wenen
€95,00 Excl. BTW €114,95 Incl. BTW
Nietje model Wenen geleverd per stuk in verzinkt staal, incl. middenbuis met instortvoet.
Afmetingen 350 × 1150 × 48 hoogte boven de grond 800mm.
Gratis verzending
Eenvoudig zelf installeren
Extra informatie
| Gewicht | 8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 35 × 4,8 × 115 cm |
| Afwerking | Staal gegalvaniseerd |
| Montage | Instort voet |
| Buis/koker diameter | 48,3 mm |
| Slotoog | Nee |
| Parkeer zijdes | Beide |
| Middenbuis | ja |
Artikelnummer:
1059000749520
Categorie: Aanleunbeugel Nietjes
Gerelateerde producten
1500×800×48 1st fietsaanleunbeugel Utrecht
€190,00 Excl. BTW €229,90 Incl. BTW
1500×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel mb
€190,00 Excl. BTW €229,90 Incl. BTW
2000×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel
€156,00 Excl. BTW €188,76 Incl. BTW
1000×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel
€141,00 Excl. BTW €170,61 Incl. BTW
1000×800×48 3st stuks fietsaanleunbeugel Utrecht
€338,00 Excl. BTW €408,98 Incl. BTW
3st fietsaanleunbeugel Utrecht 1250×800×48
€348,00 Excl. BTW €421,08 Incl. BTW
1st fietsaanleunbeugel utrecht 750×1150/800×48
€88,00 Excl. BTW €106,48 Incl. BTW
Fietsbeugel Zwolle 4 plekken XBF0504
€296,00 Excl. BTW €358,16 Incl. BTW

