2,16m instortvoet Keulen platdak
€3.500,00 Excl. BTW €4.235,00 Incl. BTW
350 × 1150 × 48 1st fietsaanleunbeugel middenbuis Wenen
€95,00 Excl. BTW €114,95 Incl. BTW
270 × 1150 × 48 1st fietsaanleunbeugel middenbuis instort
€94,00 Excl. BTW €113,74 Incl. BTW
Nietje model Wenen geleverd per stuk in verzinkt staal, incl. middenbuis op voetplaten.
Afmetingen 270 × 1150 × 48 hoogte boven de grond 800mm. Voorzien van instortvoet.
Gratis verzending
Eenvoudig zelf installeren
Extra informatie
| Gewicht | 8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 35 × 48 × 115 cm |
| Afwerking | Staal gegalvaniseerd |
| Montage | Instort voet |
| Buis/koker diameter | 48,3 mm |
| Slotoog | Nee |
| Parkeer zijdes | Beide |
| Middenbuis | ja |
Artikelnummer:
1059000739510
Categorie: Aanleunbeugel Nietjes
Gerelateerde producten
1st fietsaanleunbeugel middenbuis 1200×800×48
€185,00 Excl. BTW €223,85 Incl. BTW
1200×800×48 1st fietsaanleunbeugel Utrecht
€171,00 Excl. BTW €206,91 Incl. BTW
1200×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel mb
€167,00 Excl. BTW €202,07 Incl. BTW
1000×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel mb
€160,00 Excl. BTW €193,60 Incl. BTW
3 stuks fietsaanleunbeugel Utrecht 1000×1150/800×48
€251,00 Excl. BTW €303,71 Incl. BTW
1 stuk fietsaanleunbeugel Utrecht 1250×800×48
€133,00 Excl. BTW €160,93 Incl. BTW
1st fietsaanleunbeugel utrecht 1000×1150/800×48
€97,00 Excl. BTW €117,37 Incl. BTW
Fietsbeugel Zwolle 6 plekken XBF0506
€449,00 Excl. BTW €543,29 Incl. BTW

