1700 x 850 x 350 1st fietsaanleunbeugel Wenen
€265,00 Excl. BTW €320,65 Incl. BTW
5100 x 850 x 350 1st fietsaanleunbeugel Wenen
€712,00 Excl. BTW €861,52 Incl. BTW
2550 x 850 x 350 1st fietsaanleunbeugel Wenen
€363,00 Excl. BTW €439,23 Incl. BTW
Nietje model Wenen geleverd op frame in verzinkt staal.
Afmetingen 2550 × 850 × 350 op frame.
Gratis verzending
Eenvoudig zelf installeren
Extra informatie
| Gewicht | 48 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 35 × 255 × 85 cm |
| Afwerking | Staal gegalvaniseerd |
| Montage | Frame |
| Buis/koker diameter | 48,3 mm |
| Slotoog | Ja |
| Parkeer zijdes | Beide |
| Middenbuis | nee |
| Plekken | 3 |
Artikelnummer:
10550002133
Categorie: Aanleunbeugel Nietjes
Gerelateerde producten
1000×800×48 1st fietsaanleunbeugel middenbuis
€183,00 Excl. BTW €221,43 Incl. BTW
2000×800×48 1st fietsaanleunbeugel Utrecht
€196,00 Excl. BTW €237,16 Incl. BTW
1200×800×48 1st fietsaanleunbeugel Utrecht
€171,00 Excl. BTW €206,91 Incl. BTW
1500×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel mb
€190,00 Excl. BTW €229,90 Incl. BTW
1000×800×48 3st stuks fietsaanleunbeugel Utrecht
€338,00 Excl. BTW €408,98 Incl. BTW
1st fietsaanleunbeugel utrecht 750×1150/800×48
€88,00 Excl. BTW €106,48 Incl. BTW
Fietsbeugel Zwolle 6 plekken XBF0506
€449,00 Excl. BTW €543,29 Incl. BTW
Fietsbeugel Zwolle 2 plekken xbf0502
€159,00 Excl. BTW €192,39 Incl. BTW

