2550 x 850 x 350 1st fietsaanleunbeugel Wenen
€363,00 Excl. BTW €439,23 Incl. BTW
4250 x 850 x 350 1st fietsaanleunbeugel Wenen
€611,00 Excl. BTW €739,31 Incl. BTW
5100 x 850 x 350 1st fietsaanleunbeugel Wenen
€712,00 Excl. BTW €861,52 Incl. BTW
Nietje model Wenen geleverd op frame in verzinkt staal.
Afmetingen 5100 × 850 × 350 op frame.
Gratis verzending
Eenvoudig zelf installeren
Extra informatie
| Gewicht | 95 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 35 × 510 × 85 cm |
| Afwerking | Staal gegalvaniseerd |
| Montage | Frame |
| Buis/koker diameter | 48,3 mm |
| Slotoog | Ja |
| Parkeer zijdes | Beide |
| Middenbuis | nee |
| Plekken | 6 |
Artikelnummer:
10550002436
Categorie: Aanleunbeugel Nietjes
Gerelateerde producten
1000×800×48 1st fietsaanleunbeugel middenbuis
€183,00 Excl. BTW €221,43 Incl. BTW
1200×800×48 1st fietsaanleunbeugel Utrecht
€171,00 Excl. BTW €206,91 Incl. BTW
3 stuks fietsaanleunbeugel Utrecht 1000×1150/800×48
€251,00 Excl. BTW €303,71 Incl. BTW
1 stuk fietsaanleunbeugel Utrecht 1250×800×48
€133,00 Excl. BTW €160,93 Incl. BTW
3st fietsaanleunbeugel Utrecht 750×1150/800×48
€208,00 Excl. BTW €251,68 Incl. BTW
3st fietsaanleunbeugel Utrecht 1250×800×48
€348,00 Excl. BTW €421,08 Incl. BTW
3st fietsaanleunbeugel Utrecht 750×800×48
€262,00 Excl. BTW €317,02 Incl. BTW
Fietsbeugel Zwolle 4 plekken XBF0504
€296,00 Excl. BTW €358,16 Incl. BTW

