2000×800×48 1st fietsaanleunbeugel middenbuis
€224,00 Excl. BTW €271,04 Incl. BTW
RVS 1000×800×48 1 stuk fietsaanleunbeugel Utrecht
€385,00 Excl. BTW €465,85 Incl. BTW
1000×800×48 1 stuk fietsaanleunbeugel Utrecht zonder slotoog
€167,00 Excl. BTW €202,07 Incl. BTW
Nietje model Utrecht geleverd per stuk in verzinkt staal. Uitgevoerd met voetplaat.
Afmetingen 1000 × 800 × 48
Gratis verzending
Eenvoudig zelf installeren
Extra informatie
| Gewicht | 9 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 100 × 48 × 80 cm |
| Afwerking | Staal gegalvaniseerd |
| Montage | Voetplaat |
| Buis/koker diameter | 48,3 mm |
| Slotoog | Nee |
| Parkeer zijdes | Beide |
| Middenbuis | nee |
Artikelnummer:
1059000349111
Categorie: Aanleunbeugel Nietjes
Gerelateerde producten
2000×800×48 1st fietsaanleunbeugel Utrecht
€196,00 Excl. BTW €237,16 Incl. BTW
1500×800×48 1st fietsaanleunbeugel Utrecht
€190,00 Excl. BTW €229,90 Incl. BTW
2000×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel mb
€200,00 Excl. BTW €242,00 Incl. BTW
1200×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel mb
€167,00 Excl. BTW €202,07 Incl. BTW
1 stuks fietsaanleunbeugel Utrecht 750×800×48
€103,00 Excl. BTW €124,63 Incl. BTW
1st fietsaanleunbeugel Utrecht 1250×1150/800×48
€98,00 Excl. BTW €118,58 Incl. BTW
1st fietsaanleunbeugel utrecht 750×1150/800×48
€88,00 Excl. BTW €106,48 Incl. BTW
Fietsbeugel Zwolle 6 plekken XBF0506
€449,00 Excl. BTW €543,29 Incl. BTW

