1500×800×48 1st fietsaanleunbeugel middenbuis
€214,00 Excl. BTW €258,94 Incl. BTW
1000×800×48 1 stuk fietsaanleunbeugel Utrecht zonder slotoog
€167,00 Excl. BTW €202,07 Incl. BTW
2000×800×48 1st fietsaanleunbeugel middenbuis
€224,00 Excl. BTW €271,04 Incl. BTW
Nietje model Utrecht incl. middenbuis, geleverd per stuk in verzinkt staal.
De poten zijn verlengt tbv instorten op locatie. Afmetingen 2000×800×48mm. Hoogte boven maaiveld 800mm.
Gratis verzending
Eenvoudig zelf installeren
Extra informatie
| Gewicht | 16 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 200 × 48 × 80 cm |
| Afwerking | Staal gegalvaniseerd |
| Montage | Voetplaat |
| Buis/koker diameter | 48,3 mm |
| Slotoog | Nee |
| Parkeer zijdes | Beide |
| Middenbuis | ja |
Artikelnummer:
1059000419241
Categorie: Aanleunbeugel Nietjes
Gerelateerde producten
1000×800×48 1st fietsaanleunbeugel middenbuis
€183,00 Excl. BTW €221,43 Incl. BTW
2000×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel mb
€200,00 Excl. BTW €242,00 Incl. BTW
1000×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel mb
€160,00 Excl. BTW €193,60 Incl. BTW
1200×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel NV9120
€146,00 Excl. BTW €176,66 Incl. BTW
1000×1150/800×48 1st fietsaanleunbeugel
€141,00 Excl. BTW €170,61 Incl. BTW
3st fietsaanleunbeugel Utrecht 750×1150/800×48
€208,00 Excl. BTW €251,68 Incl. BTW
1 stuk fietsaanleunbeugel Utrecht 1000×800×48
€127,00 Excl. BTW €153,67 Incl. BTW
1st fietsaanleunbeugel utrecht 750×1150/800×48
€88,00 Excl. BTW €106,48 Incl. BTW

